Zen Pills – suplement diety do walki ze stresem

Zen Pills to kapsułki, które pomagają zachować spokój i pokonać stres w skrajnie trudnych sytuacjach. Zwiększa poziom serotoniny, uspakaja i poprawia nastrój.

Jaki jest skład produktu?

W skład preparatu wchodzi: l-tryptofan, l-teanina, chmiel, passiflora, witaminy B1 i B6

Zen Pills – recenzje

Preparat zyskał przychylne opinie nie tylko lekarzy i psychologów, ale przede wszystkim samych użytkowników. O ich doświadczeniach można przeczytać w komentarzach na blogach i forach dyskusyjnych. Użytkownicy podkreślają niezwykłą szybkość z jaką preparat przynosi ulgę i spokój.

Czy Zen Pills działa?

Zen Pills zapewnia natychmiastowo poczucie bezpieczeństwa:

  • Obniża poziom stresu
  • Relaksuje
  • Gwarantuje spokojny sen

Czy powoduje skutki uboczne?

Rezultaty działania suplementu nie są obciążone żadnymi efektami ubocznymi. To zasługa naturalnych składników – precyzyjnie dobranych w odpowiednich dawkach. Przeciwwskazania dotyczą kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób po 70-tym roku życia – wskazane są wówczas konsultacje z lekarzem rodzinnym.

Gdzie kupić Zen Pills? – cena

Tylko oryginalna strona producenta jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu, co jest niezwykle ważne przy tego rodzaju preparatach. Zamówienie złożone na stronie to także pewność dobrej ceny. Apteki nie są objęte dostawami produktu.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Producent zaleca aplikowanie 1 kapsułki w chwilach najwyższego stresu. To zdarza się podczas egzaminów, ważnych rozmów czy w czasie rzucania palenia. Należy pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej dawki suplementu.