Xtreme Pro White – zestaw do domowego wybielania zębów

Xtreme Pro White jest innowacyjnym zestawem bardzo przydatnym każdemu, kto chce pozbyć się nieestetycznych przebarwień na zębach i skutecznie je wybielić.

Jakie jest dawkowanie produktu?

W celu uzyskania oczekiwanych rezultatów, należy naświetlać światłem ledowym żel nałożony na zęby przez okres 10 minut. Jeśli chcemy pogłębić efekt, to – jak pokazuje doświadczenie użytkowników – wskazane jest powtórzenie całego 10 minutowego cyklu działania 3 razy dziennie.

Kupno Xtreme Pro White – cena

Stosownym miejscem, gdzie można bezpiecznie kupić oryginalny produkt w doskonałej cenie, jest internetowa strona producenta. Zamówienie składamy online. Dystrybucja nie obejmuje aptek.

Xtreme Pro White – efekty uboczne

Badania wykazały, że połączenie działania żelu z naświetlaniem delikatnym światłem ledowym nie tylko nie niszczy zębów, ale przeciwnie – wpływa bardzo pozytywnie na stan szkliwa nazębnego.

Recenzje na temat produktu

Opinie i komentarze na blogach stanowią najbardziej wiarygodne źródło oceny rezultatów, jakie przynosi dany produkt. Xtreme Pro White zebrał mnóstwo pozytywnych ocen użytkowników na forach dyskusyjnych. Lekarzy stomatolodzy rekomendują zestaw swoim pacjentom.

Efekty stosowania

Formuła Xtreme Pro White pozwala w profesjonalny sposób wybielić na zębach plamy z kawy czy wina, a także:

  • Usuwa żółte przebarwienia po papierosach
  • Nie niszczy szkliwa na zębach
  • Może być stosowana także przy wrażliwych zębach

Z czego składa się Xtreme Pro White?

W skład zestawu wchodzi: żel do wybielania zębów o specjalnej formule, aplikatory stomatologiczne i lampa ledowa.
Formuła żelu składa się z: wodorowęglanu sodu, glikolu propylenowego, gliceryny, wody demineralizowanej, poloksameru, carbomeru, poliwinylopirolidonu oraz sodium laureth sulfate.