Vival Pro B – zestaw przeciw wypadaniu włosów i łysieniu

Vival Pro B to zestaw do pielęgnacji włosów, który może pomóc wszystkim zagrożonym zwiększonym wypadaniem włosów. Pozwala zregenerować włosy oraz pobudzić je do wzrostu. W skład formuły wchodzi: szampon do włosów, odżywka i maska.

Vival Pro B – recenzje

Nieczęsto można przeczytać na blogach i forach internetowych tylu pozytywnych komentarzy, ile zebrała formuła Vival Pro B. Działanie formuły wysoko oceniają użytkownicy, a lekarze trycholodzy są zaskoczeni rezultatami i często polecają ją swoim pacjentom.

Czy Vival Pro B działa?

Usprawnienie mikrokrążenia krwi w skórze głowy umożliwia:

  • Zwiększenie szybkości wzrostu nowych włosów
  • Powstrzymanie wypadania włosów
  • Opóźnienie siwienia, wzmocnienie naturalnego koloru

Jakie jest stosowanie produktu?

Szamponu można używać do codziennego mycia włosów, jeśli zachodzi taka potrzeba. A odżywkę i maskę należy nakładać na włosy przynajmniej dwa – trzy razy w tygodniu.

Czy powoduje skutki uboczne?

Mocno skoncentrowane, ale bezpieczne dawki naturalnych składników gwarantują brak efektów ubocznych podczas stosowania preparatów. Znajduje to potwierdzenie w doświadczeniach użytkowników.

Jaki jest skład produktu?

Składniki aktywne Vival Pro B to: biotyna (witamina H lub B7), retinol (witamina A), inozytol (witamina B8), witamina B5 i E oraz olej kukurydziany i olej z dzikiej róży

Gdzie kupić Vival Pro B? – cena

Produktu nie kupimy w aptece – można go nabyć na oficjalnej stronie producenta. Złożone w trybie online zamówienie to pewność otrzymania towaru najwyższej jakości za niewygórowaną cenę.