Vimax Patches – plastry zwiększające penisa

Vimax Patches to preparat w formie plastrów, który wspomaga mężczyzn cierpiących z powodu niemocy seksualnej spowodowanej zbyt małym rozmiarem prącia.

Recenzje na temat Vimax Patches

Lekarze seksuolodzy, którzy opierają się na doświadczeniach w pracy z pacjentami z zaburzeniami seksualnymi uważają, że plastry doskonale zastępują zabiegi powiększania penisa z wykorzystaniem chirurgicznego skalpela.

Zadowoleni są także użytkownicy plastrów, którzy przedstawiają w komentarzach na blogach i forum działanie plastrów oraz wrażenie jakie robią na partnerkach seksualnych osiągane dzięki nim rezultaty.

Stosowanie plastrów

Plastry należy naklejać w dowolnym miejscu ciała – na czystą i suchą skórę. Najwygodniej zrobić to na ramieniu lub podbrzuszu. Po upływie 3 dni naklejamy nowy plaster w innym miejscu.

Vimax Patches – efekty uboczne

Transdermalny system wchłaniania wykorzystany w plastrach to prosty, bezpieczny i naturalny sposób na zwiększenie penisa – nie obciąża układu pokarmowego.

Jak działa produkt – efekty stosowania

Plastry nie tylko wydatnie zwiększają rozmiar męskości, ale także:

  • Dają gwarancję mocnych i efektownych erekcji
  • Wzmacniają intensywność orgazmów
  • Zwiększają wrażliwość na seksualne doznania

Kupno Vimax Patches – cena

Gdzie najkorzystniej kupić plastry? Nie ma dogodniejszego i dyskretniejszego miejsca do zaopatrzenia się w Vimax Patches od oryginalnej strony producenta. Wystarczy złożyć zamówienie online, które gwarantuje pełną skuteczność i dobrą cenę produktu. Plastrów nie ma w aptekach.

Z czego składa się Vimax Patches

Podstawowy skład plastrów to: żeń-szeń, rdest wielokwiatowy, wąkrotka azjatycka, wyciąg z owoców palmy sabałowej, damiana i mentol.