VaricoFix – żel na stany zapalne żył

VaricoFix to preparat w postaci żelu, który umożliwia pozbycie się żylaków w sposób szybki i trwały. Łagodzi obrzęki i ból towarzyszący temu poważnemu schorzeniu.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Producent zaleca dawkowanie VaricoFix dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Ponieważ żel wchłania się bardzo szybko wystarczy delikatnie rozprowadzić niewielką jego ilość na powierzchni chorej skóry. Żelu możemy używać także profilaktycznie.

VaricoFix – recenzje

VaricoFix nie może narzekać na brak pozytywnych opinii, jakie pojawiają się w komentarzach na blogach i forach internetowych.
Rezultaty jego działania doceniają również lekarze mający doświadczenie w leczeniu żylaków, którzy polecają żel swoim pacjentom.

Z czego składa się żel?

W składzie formuły znajdziemy składniki aktywne: phytotoninę, arnikę górską, kokoryczkę, szyszki cyprysa, wąkrotkę azjatycką, myszopłocha i heparynę.

Jak działa produkt – efekty stosowania

  • Oczyszczając żyły zwiększa ich drożność oraz:
  • Ogranicza ilość żylaków, leczy owrzodzenia nóg
  • Wzmacnia ścianki żył, nie dopuszcza do zakrzepów krwi
  • Zmniejsza ból i obrzęki

VaricoFix – efekty uboczne

Naturalny skład preparatu umożliwia jego bezpieczne stosowanie za każdym razem kiedy czujemy dyskomfort w nogach. Działa bezpiecznie bez niepożądanych objawów.

Kupno VaricoFix – cena

Odpowiedzi na pytanie: ,,Gdzie kupić VaricoFix?” udzielił sam producent. Można to zrobić składając zamówienie online na jego oficjalnej stronie. To jedyna dostępna forma zakupu, która gwarantuje także dobrą cenę. Nie kupimy żelu w aptece.