Varesil – preparat wspomagający leczenie żylaków

Varesil jest preparatem złożonym z 2 składników – suplementu diety i maści – które znacząco ułatwiają zmagania z niezwykle uciążliwym schorzeniem, jakim są żylaki.

Recenzje na temat produktu

Varesil zdobył uznanie nie tylko użytkowników, którzy w komentarzach na blogach i forum doceniają rezultaty działania formuły, a szczególnie regenerację uszkodzonej skóry nóg. Cenią go także lekarze, a opierając się na swoich medycznych doświadczeniach – zalecają formułę jako doskonałą alternatywę dla chirurgicznego skalpela.

Varesil – efekty uboczne

Nie stwierdzono dotychczas ani jednego przypadku wystąpienia niepożądanych skutków po zastosowaniu preparatu, nie ma też żadnych przeciwwskazań do jego stosowania.

Z czego składa się preparat?

W skład formuły suplementu wchodzą: kasztanowiec zwyczajny, myszopłoch kolczasty, hesperydyna, rozmaryn lekarski, ekstrakt z kory sosny i bioperyna.

W skład maści wchodzą między innymi: gliceryna, aloes yohju matsu, olej z nasion winogron, olejek ze słodkiej pomarańczy, masło shea, PEG -60 sorbitan stearate, cyklometikon, lawenda, alkohol cetearylowy i kwas kaprylowy.

Kupno maści – cena

Do zakupu Varesilu nie jest wymagana recepta – nie kupimy go w aptece. Gdzie więc kupić oryginalny preparat? Wystarczy zamówienie złożone na stronie producenta – to gwarancja najwyższej jakości produktu i bardzo dobrej ceny.

Stosowanie produktu

Zalecenia producenta do stosowania formuły są proste: przyjmujemy 2 kapsułki dziennie, maść także aplikujemy 2 razy dziennie – najlepiej rano i wieczorem.

Jak działa Varesil – efekty stosowania

Varesil wzmacnia ścianki naczyń żylnych, a ponadto:

  • Pobudza krążenie krwi w nogach
  • Uśmierza ból i skurcze nóg
  • Zmniejsza obrzęki