Valgomed – separator likwidujący halluksy

Valgomed jest specjalnym separatorem, który pomaga ludziom z problemem halluksów. Rezultaty są odczuwalne już po dwóch tygodniach noszenia.

Gdzie można zakupić Valgomed? – cena

Ponieważ do zakupu Valgomedu nie jest wymagana recepta, nie musimy go szukać w aptece. Gdzie więc kupić separator dobrej jakości i w dobrej cenie? Wystarczy zrobić zamówienie online na stronie producenta.

Działanie urządzenia

  • Uniemożliwia dalsze zniekształcanie palucha
  • Minimalizuje obciążenia przedniej części stopy i stawu
  • Zmniejsza ból, chroni przed odciskami

Skład Valgomed

W składzie tworzywa z jakiego wykonano separator występuje przede wszystkim silikon. Wykazuje on właściwości hipoalergiczne i, jak wskazują doświadczenia użytkowników – nie powoduje podrażnień skóry. Jest również bardzo elastyczny i łatwo dopasowuje się do różnych rozmiarów stopy.

Recenzje na temat produktu

Na forach i blogach można spotkać wiele pozytywnych komentarzy na temat Valgomed, które najlepiej potwierdzają działanie separatora. Użytkownicy podkreślają szybki powrót koślawego palucha do właściwej pozycji i wygodę noszenia separatora.

Jak stosować Valgomed?

Użytkowanie separatora nie przysparza żadnego problemu. Zakładamy separator na duży palec, dopasowujemy, aby nie czuć dyskomfortu i dociskamy. Valgomed nosimy przez 6-10 godzin dziennie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby nosić go przez całą dobę – jest bardzo wygodny. Działa wówczas intensywniej i szybciej pojawiają się pozytywne zmiany w stopie.

Skutki uboczne stosowania Valgomed

Wysokiej klasy materiał z jakiego wykonano separator daje gwarancję braku jakichkolwiek efektów ubocznych w postaci otarć, odcisków czy wyprysków alergicznych.