V-MAX Extender – przyrząd zwiększający penisa

V-MAX EXTENDER jest innowacyjnym urządzeniem, dzięki któremu zakompleksieni mężczyźni o małych członkach mogą odzyskać wiarę w swoje erotyczne umiejętności i stanąć na wysokości zadania w sypialni.

Skutki uboczne stosowania urządzenia

Materiały z jakich zostało wykonane urządzenie są najwyższej jakości, zostały przetestowane medycznie i nie wykazują działania alergizującego – to w pełni tłumaczy brak efektów ubocznych. Mogą je bez ograniczeń stosować zdrowi, dorośli mężczyźni.

Skład V-MAX EXTENDER

Podstawowe części składowe urządzenia to: pierścień z tworzywa sztucznego, pręciki rozciągające i pasek do regulacji wielkości penisa.

Recenzje na temat urządzenia

V-MAX EXTENDER ma wysokie notowania wśród użytkowników, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w komentarzach na blogach i forum. Najczęściej osiągnięte rezultaty przewyższają ich oczekiwania.
Lekarze zalecają urządzenie jako opcję zastępującą zabieg chirurgicznego powiększenia członka.

Gdzie można zakupić V-MAX EXTENDER

W aptekach produkt nie jest dostępny. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie producenta – otrzymamy oryginalny produkt w dyskretnym opakowaniu i doskonałej cenie, który, jak zapewnia producent – działa w 100%.

Stosowanie przyrządu

Jeśli zastosujemy się do zaleceń producenta i będziemy użytkować urządzenie średnio 4-6 godzin dziennie to uzyskamy maksymalne rozmiary penisa w ciągu okresu 3-6 miesięcy.

Działanie V-MAX EXTENDER

Urządzenie nie tylko wydłuża i zwiększa obwód penisa, ale także:

  • Pozwala na długotrwałą i mocną erekcję
  • Podnosi wrażliwość penisa na bodźce seksualne
  • Poprawia kondycję seksualną