UpSize – krem na powiększenie piersi

UpSize jest preparatem w formie kremu, który umożliwia kobietom ubogo obdarowanym przez naturę pozbycie się kompleksów i daje radość z dużego, kształtnego biustu.

Czy UpSize działa?

Silna dawka fitoestrogenów o działaniu podobnym do żeńskich hormonów płciowych pozwala na intensywny wzrost tkanki piersiowej.

  • Piersi stają się większe i jędrniejsze
  • Unosi piersi do góry i przywraca im młodzieńczy kształt
  • Likwiduje rozstępy, odmładza skórę na piersiach

Jakie jest dawkowanie produktu?

Dwa razy dziennie – rano i wieczorem nakładamy niewielką ilość kremu na oczyszczoną skórę piersi. Masujemy delikatnie kolistymi ruchami ok. 5-10 minut, do całkowitego wchłonięcia.

Czy powoduje skutki uboczne?

Bezpieczeństwo działania kremu, bez jakichkolwiek efektów ubocznych, zapewnia jego naturalny skład. Potwierdzają to eksperci ze Światowej Organizacji Zdrowia.

Jaki jest skład produktu?

Spektakularne rezultaty są możliwe dzięki aktywnym składnikom UpSize: Deoksymiroestrol, wyciąg z korzenia Pueraria Mirifica (Kwao Krua) i olejek różany.

Gdzie kupić UpSize? – cena

Doświadczenia klientek pokazują, że miejscem, gdzie można z pełnym przekonaniem kupić oryginalny produkt jest oficjalna strona producenta. Wystarczy złożyć zamówienie online. Producent zapewnia najwyższą jakość kremu i dobrą cenę. Kremu nie dostaniemy w aptece.

UpSize – recenzje

Klientki są zachwycone faktem, że pierwsze rezultaty są widoczne już po dwóch tygodniach, a efekt można porównać do operacji powiększania piersi implantami. W komentarzach na blogach i forum można zobaczyć zdjęcia piersi zadowolonych klientek.