Total Curve – formuła na powiększenie piersi

Total Curve jest nowoczesnym, 2-składnikowym systemem, który umożliwia kobietom rozwiązanie problemu zbyt małych piersi. Powiększa je w zdrowy i bezpieczny sposób, a przy okazji dostarcza organizmowi składników odżywczych, antyoksydantów i fitoestrogenów.

Skutki uboczne stosowania Total Curve

Formuła Total Curve jest alternatywą dla bolesnych i kosztownych chirurgicznych zabiegów powiększania piersi. Nie powoduje efektów ubocznych, a przeciwwskazania dotyczą jedynie matek karmiących piersią i kobiet w ciąży.

Skład Total Curve

Skład suplementu to: kwiaty i liście gryki, nasiona kopru, dzięgiel chiński, liść Damiana, drapacz lekarski, chmiel, rzeżucha, czarny korzeń Cohosh i pokrzyn dziki.
W skład żelu wchodzą: ekstrakt z aloesu, mącznicy lekarskiej i alg, masło mango, witamina C i kofeina.

Recenzje na temat Total Curve

Pozytywny wpływ formuły na różne kobiece niedomagania, takie jak objawy PMS, menopauza czy zbyt niskie libido potwierdzają w swoich opiniach lekarze.
Kobiety są zachwycone rezultatami, opisują je w komentarzach na blogach i forach. Często dokumentują swoje doświadczenia zdjęciami przed i po kuracji.

Działanie suplementu

Formuła naprawdę działa i pozwala na:

  • Zwiększenie rozmiaru piersi
  • Poprawienie jędrności
  • Pielęgnację skóry na piersiach

Total Curve – stosowanie

Suplement zaleca się stosować 2 razy dziennie: rano i wieczorem po 1 kapsułce, w czasie posiłku. Żel należy nakładać również 2 razy dziennie i delikatnie wmasować kolistymi ruchami.

Gdzie można zakupić produkt? – cena

Aby zapewnić sobie wygodny i dyskretny sposób zakupu wystarczy złożyć zamówienie na stronie producenta. Otrzymamy produkt najwyższej jakości, w rozsądnej cenie i nie musimy szukać produktu w aptece.