Tiger Hot – działanie plastrów przeciwbólowych

Tiger Hot to nazwa nowoczesnych plastrów uśmierzających ból różnego pochodzenia. Może to być ból mięśni, stawów, kości oraz bóle pourazowe.

Kupno Tiger Hot – cena

Złożenie zamówienia w trybie online na oficjalnej stronie producenta to jedyna gwarancja otrzymania produktu o sprawdzonym działaniu, bez niepożądanych niespodzianek. Cena jest przystępna. Nie kupimy plastrów w aptece ani w drogerii.

Efekty uboczne stosowania produktu

Formuła plastrów opiera się na naturalnych składnikach od tysięcy lat stosowanych w medycynie Dalekiego Wschodu. To jednoznacznie przesądza o bezpieczeństwie użytkowania produktu. Nie powinny go stosować osoby poniżej 12 roku życia. Przeciwwskazania dotyczą także osób z uszkodzeniami skóry i uczulonych na składniki plastrów.

Recenzje na temat Tiger Hot

W licznych komentarzach na blogach i forum można przeczytać opisy doświadczeń klientów z różnymi preparatami tłumiącymi ból. Zdaniem użytkowników plastry znakomicie zastępują tabletki i kapsułki, których działanie nie jest niestety korzystne dla układu pokarmowego.

Z czego składa się produkt?

Podstawowy skład plastrów oparty jest na kamforze i mentolu, dzięki temu przynosi natychmiastowe złagodzenie dolegliwości bólowych.

Tiger Hot – stosowanie

Plaster należy przykleić w miejscu odczuwania bolesności. Ścisłe stosowanie się do zaleceń producenta zapewnia rezultaty zgodne z oczekiwaniami.

Jak działa Tiger Hot – efekty

Precyzyjnie skomponowany skład plastrów daje możliwość:

  • Eliminacji bólu mięśni i stawów
  • Łagodzenia dolegliwości reumatycznych
  • Likwidacji napięcia mięśniowego