Stop Grow – preparat do redukcji owłosienia

Stop Grow jest innowacyjnym preparatem, który pomaga w walce z niepożądanym owłosieniem na ciele. Produkt daje widoczne rezultaty bez względu na płeć użytkownika, grubość i kolor włosków.

Gdzie można zakupić Stop Grow? – Cena

Najwygodniejszą formą zakupu jest zamówienie złożone na stronie producenta. To także gwarancja dobrej ceny i wysokiej jakości produktu. Potwierdzają to klienci w komentarzach na forum. Produkt Stop Grow nie jest dostępny w aptece ani drogerii.

Stosowanie preparatu

Dokładny opis użytkowania preparatu zawiera ulotka producenta dołączona do produktu.

Skład Stop Grow

W składzie Stop Grow znajdują się substancje aktywne redukujące wzrost włosów: Decelerine(3%), Telocapil(2%) oraz Pilisoft TM LS 7590 (1,0%).

Skutki uboczne stosowania

Preparat zawiera całkowicie bezpieczne składniki, dlatego może być stosowany także na bardzo delikatnych partiach ciała. Stop Grow działa łagodnie ale efektywnie, nie powoduje niepożądanych efektów ubocznych ani reakcji alergicznych.

Stop Grow – recenzje

Niezawodność preparatu potwierdzają w równym stopniu doświadczenia i badania kliniczne jak również opinie klientów. Świadczą o tym pozytywne wpisy na blogach i dołączane do opinii zdjęcia wykonane przed i po kuracji.

Działanie Stop Grow

Zmniejszenie siły wzrostu cebulek włosowych w fazie anagenowej powstrzymuje ich dalszy rozwój. Stop Grow umożliwia:

  • Całkowite usunięcie kłopotliwego owłosienia
  • Opóźnianie wzrostu nowych włosków
  • Działanie produktu przy różnej grubości włosów