Softy Max – szczotka do usuwania sierści dla zwierząt

Softy Max to nowoczesna szczotka – zgrzebło pielęgnacyjne dla psów i kotów. W znacznym stopniu ułatwia codzienną pielęgnację sierści. Nadaje się dla zwierząt różnej wielkości, ras i o różnej budowie sierści – długiej, krótkiej i szorstkiej.

Działanie Softy Max

Szczotkowanie z użyciem Softy Max skutecznie redukuje ilość wypadającej sierści, a ponadto:

  • Dokładnie usuwa martwą sierść
  • Pozwala na utrzymanie zdrowej skóry
  • Sierść jest gładka i błyszcząca

Stosowanie produktu

Zalecane jest stosowanie szczotki przynajmniej raz w tygodniu. Pozwala to na dokładne oczyszczenie i umożliwia wykrycie ewentualnych chorób skóry czy kleszczy.

Skutki uboczne

Softy Max został stworzony na bazie wysokiej jakości, testowanych materiałów, działa bezpiecznie i bez jakichkolwiek efektów ubocznych dla stanu skóry zwierząt. Nie powoduje podrażnień – dowodzą tego doświadczenia użytkowników, którzy stosowali szczotkę.

Gdzie można zakupić Softy Max? – cena

Gdzie kupić Softy Max? W aptece? Najlepiej złożyć zamówienie na oryginalnej stronie producenta – to daje gwarancję oczekiwanych rezultatów i bardzo dobrej ceny produktu.

Recenzje na temat produktu

Wystarczy spojrzeć na nasze kotki i pieski, aby widzieć ile przyjemności daje im szczotkowanie z masażem za pomocą Softy Max. Można o tym przeczytać w komentarzach na forum i blogach, gdzie właściciele zwierząt dzielą się uwagami na ten temat.

Skład Softy Max

Softy Max na wyjątkowo poręczny i komfortowy w użytkowaniu kształt. Szczotka jest zaopatrzona również w mechanizm, który służy do precyzyjnego usuwania sierści spomiędzy plastikowych igieł.