Slim Excelle – innowacyjny krem wyszczuplający

Slim Excelle jest nowoczesnym kremem, którego zadaniem jest skuteczne wyszczuplenie ciała w najbardziej newralgicznych miejscach: na brzuchu, w talii i na biodrach.

Skutki uboczne stosowania

Krem został wielokrotnie przetestowany pod kątem bezpieczeństwa, a jego skład oparty jest na naturalnych składnikach – zrozumiałe więc, że działa bez efektów ubocznych .

Skład Slim Excelle

W składzie Slim Exelle są obecne : kofeina, papryka chili (capsicum frutescens), ruszczyk kolczasty (ruscus aculeatus), aloes, olej kokosowy i morszczyn pęcherzykowaty.

Recenzje na temat kremu

Krem cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet, które chcą zmniejszyć swoje wymiary w talii i brzuchu. Aby poznać ich doświadczenia w walce z nadwagą za pomocą Slim Excelle wystarczy przeczytać komentarze na forum i blogach.
Z kolei lekarze w swych opiniach zalecają dodatkowo ćwiczenia ruchowe i zdrową dietę.

Działanie Slim Excelle

Wykorzystanie zjawiska termogenicznego spalania tłuszczu umożliwia:

  • Skuteczne i szybkie zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w newralgicznych punktach ciała
  • Likwidację nadmiaru wody
  • Detoksykację organizmu

Stosowanie produktu

Dwa razy dziennie – najlepiej rano i wieczorem nakładać krem na ciało w problematycznych miejscach i lekko masować kolistymi ruchami, aż dokładnie się wchłonie.

Gdzie można zakupić Slim Excelle? – cena

Decyzję o tym, gdzie można kupić Slim Excelle podjął producent. Zamówienia można składać tylko i wyłącznie na oryginalnej stronie internetowej producenta. Cena jest bardzo dobra, a rezultaty działania pewne. Dystrybucja nie obejmuje aptek.