Skinception™ Cold Pressed Cosmetic Argan Oil – kosmetyczny olejek arganowy

Skinception™ Cold Pressed Cosmetic Argan Oil to w 100% czysty olejek arganowy używany do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci.

Czy produkt naprawdę działa?

Dzięki działaniu olejku arganowego skóra staje się zdrowa i rozświetlona. Olejek:

  • Cofa oznaki starzenia się skóry
  • Nawilża ją i odżywia
  • Działa antyoksydacyjnie

Czy powoduje skutki uboczne?

Znany i stosowany od 3500 lat olejek swoim działaniem nie powoduje absolutnie żadnych efektów ubocznych. Przeciwnie – chroni przed wolnymi rodnikami i szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Jakie jest dawkowanie Skinception™ Cold Pressed Cosmetic Argan Oil?

Olejek arganowy dobrze się wchłania i nie zatyka porów, skóra cały czas oddycha. Jest bardzo wydajny, wystarczy parę kropli, aby zapewnić skuteczne działanie.

Jaki jest skład olejku?

Olejek arganowy zawiera kwasy tłuszczowe (oleinowy i linolowy), witaminę E, przeciwutleniacze (np. kwas ferulowy), skwalen, polifenole, sterole, D-7 stigmastero i alkohole triterpenowe.

Gdzie kupić produkt? – cena

Jak wskazują doświadczenia klientów, prawdziwe rezultaty zapewnia jedynie produkt zakupiony na oficjalnej stronie producenta. To gwarancja jego oryginalności i atrakcyjnej ceny. Wystarczy zrobić zamówienie online. Dystrybucja olejku arganowego nie obejmuje aptek.

Skinception™ Cold Pressed Cosmetic Argan Oil – recenzje

Nie ma drugiego takiego produktu kosmetycznego, gdzie opinie lekarzy są w 100% zgodne z opiniami klientów w komentarzach na blogach. Wystarczy zajrzeć na fora internetowe, aby przekonać się o niezwykłej, wręcz magicznej mocy tego olejku.