SizeGenetics – urządzenie powiększające rozmiar członka

SizeGenetics jest urządzeniem, które umożliwia w prosty i niezawodny sposób powiększenie rozmiarów prącia. Można to zrobić w zaciszu domowym, bez konieczności poddawania się niebezpiecznym operacjom.

Kupno SizeGenetics – Cena

Gdzie kupić Sizegenetics? Zamówienie złożone na stronie producenta to jedyna dostępna forma zakupu. Zapewnia dyskrecję i dobrą cenę. Produktu nie można znaleźć w aptece i sklepach stacjonarnych.

Jak działa SizeGenetics?

Likwiduje intymny problem poprzez:

  • Sukcesywne wydłużanie prącia
  • Zwiększenie ilości ciał jamistych i pogrubienie penisa
  • Prostowanie krzywizny prącia

Stosowanie

Aby przynieść oczekiwane rezultaty urządzenie musi być użytkowane zgodnie z zaleceniami producenta. Dokładna instrukcja działania Sizegenetics jest zawarta na płycie DVD dołączonej do zestawu.

Recenzje na temat SizeGenetics

Uzyskanie satysfakcjonujących wymiarów penisa można osiągnąć po około 4 miesięcach. Potwierdzają to doświadczenia mężczyzn, którzy użytkowali Sizegenetics. Blogi i fora internetowe pełne są przychylnych komentarzy o osiągniętej dzięki urządzeniu całkowitej zmianie jakości życia seksualnego.

Z czego składa się urządzenie?

W skład kompletu wchodzi: urządzenie SizeGenetics, pręciki do przedłużania, komfortowa podkłada i pasek.

SizeGenetics – efekty uboczne

Bezinwazyjność i bezpieczeństwo działania urządzenia gwarantują wieloletnie badania i testy. Potwierdzają je także lekarze urolodzy i seksuolodzy.