Royal Gold Mask – jony złota w walce ze zmarszczkami

Royal Gold Mask jest przeciwzmarszczkową maseczką z najwyższej półki dedykowaną kobietom z dojrzałą, starzejącą się skórą. Doświadczenia kobiet wskazują, że maseczka radzi sobie także z problemem trądziku i skutecznie regeneruje komórki.

Jak działa Royal Gold Mask? – efekty stosowania

Wykorzystanie nanocząsteczek złota stanowi rewolucję w dziedzinie odmładzania skóry

  • Likwiduje zmarszczki i bruzdy
  • Oczyszcza skórę, nawilża i odżywia
  • Wyrównuje koloryt

Royal Gold Mask – efekty uboczne

Naturalne składniki wykorzystane do stworzenia Royal Gold Mask są przyjazne dla każdego rodzaju skóry, nie powodują żadnych niekorzystnych rezultatów – alergii czy wyprysków.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Optymalne działanie na skórę uzyskamy stosując maseczkę średnio 3 razy w tygodniu. Maseczkę nakładamy na twarz, uważając na skórę wokół oczu. Usuwamy po 25 minutach, a pozostałości zmywamy ciepłą wodą.

Z czego składa się Royal Gold Mask

Skład Royal Gold Mask stanowią wyłącznie naturalne składniki: żeń-szeń, oliwa z oliwek, ginkgo biloba i wapń.

Kupno Royal Gold Mask – cena

Produktu nie kupimy w aptece ani drogerii. Gdzie kupić Royal Gold Mask? Tylko i wyłącznie poprzez zamówienie online na oficjalnej stronie producenta. Producent gwarantuje nam produkt najwyższej jakości, przystępną cenę oraz efekty jakich oczekujemy.

Royal Gold Mask – recenzje

Nieczęsto można spotkać w komentarzach na forum i blogach taką ilości pozytywnych opinii, jak ma to miejsce w przypadku Royal Gold Mask.
Kobiety są zachwycone przeciwzmarszczkowym działaniem jonów złota, dużą zawartością antyoksydantów i ochroną jaką maska daje skórze.