Royal Black Mask – maseczka oczyszczająca z węglem bambusowym

Royal Black Mask jest wysokiej klasy maseczką ułatwiającą głębokie oczyszczanie skóry twarzy oraz pozbywanie się zaskórników i wągrów. Maska – jako jedna z niewielu cieszy się dobrymi opiniami wśród lekarzy dermatologów.

Skład Royal Black Mask

Aktywnymi substancjami w maseczce są: węgiel bambusowy – niekwestionowany mistrz w tępieniu zaskórników, czekolada, kiełki pszenicy, prowitamina B5 oraz olejek grejpfrutowy.

Działanie Royal Black Mask

Spora zawartość antyoksydantów w masce sprawia, że skóra na długo zachowuje swoją młodzieńczość, a poza tym:

  • Doskonale oczyszcza skórę twarzy
  • Nawilża i pielęgnuje
  • Usuwa wszelkie stany zapalne, krosty i trądzik

Gdzie można zakupić Royal Black Mask? – cena

Jedynym odpowiednim miejscem, gdzie można kupić oryginalną Royal Black Mask jest internetowa strona producenta. Zamówienie złożone na stronie daje pewność otrzymania sprawdzonego produktu w sensownej cenie. Dystrybucja nie obejmuje aptek.

Royal Black Mask – recenzje

Royal Black Mask cieszy się uznaniem osób, które dzięki niej pozbyły się kompleksów związanych z niedoskonałościami skóry. O ich doświadczeniach dowiemy się czytając komentarze na blogach i forach internetowych.

Skutki uboczne stosowania Royal Black Mask

Naturalne składniki maski sprawiają, że działa ona bezpiecznie i nie powoduje efektów ubocznych, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Zalecane jest stosowanie Royal Black Mask średnio 3 razy w tygodniu. Maseczkę nakładamy na twarz omijając okolice oczu i włosów. Po 25 minutach zdejmujemy, a resztki zmywamy ciepłą wodą.