Rhino-correct – nieinwazyjna poprawa kształtu nosa

Rhino-correct jest rodzajem szyny, która umożliwia łagodną poprawę kształtu nosa bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgii plastycznej.

Rhino-correct – stosowanie

Szyna do korekty nosa działa zgodnie z obietnicami producenta jeśli korzystamy z niej 3-4 razy w tygodniu, przez dwie godziny – najlepiej wieczorem.

Działanie Rhino-correct

Rhino-correct kształtuje tkankę chrzęstną nosa i pozwala na:

  • Skrócenie długiego nosa
  • Wyszczuplenie grubego nosa
  • Zapewnia nosowi symetrię
  • Likwiduje niedoskonałości grzbietu nosa

Efekty stosowania

Nowoczesna metoda korekcji nosa z wykorzystaniem szyny Rhino-correct jest nieinwazyjna i pozbawiona jakichkolwiek efektów ubocznych. Potwierdzają to zarówno doświadczenia użytkowników jak i opinie lekarzy.

Recenzje na temat Rhino-correct

Komentarze i opinie na forum i blogach to najcenniejsze źródło wiedzy na temat jakości danego produktu. Ci, którzy zdążyli już zastosować Rhino-correct cenią go za szybkość działania, łatwość użytkowania i możliwość przeprowadzenia korekty urody w zaciszu domowym.

Skład Rhino-correct

Szyna do korekty kształtu nosa została wykonana z żelu orthogel. Posiada jeden – uniwersalny rozmiar, który z łatwością można dopasować do nosów o różnej wielkości i kształcie.

Gdzie można zakupić urządzenie – cena

Gdzie kupić Rhino-correct, aby przyniósł rezultaty jakich oczekujemy? Tym miejscem jest wyłącznie oficjalna strona producenta. Umożliwia złożenie zamówienia w dogodnej dla nas chwili, a jednocześnie gwarantuje sprawdzoną jakość i dobrą cenę produktu. Szyna nie jest dostępna w aptece.