RealQUIT – jak bezboleśnie wyjść z nałogu palenia

RealQUIT to zestaw bioaktywnych magnesów dedykowany osobom, które chcą szybko i bezpowrotnie pokonać nałóg palenia. Rezultatem wytwarzania w mózgu zwiększonej ilości endorfin jest kontrola nałogu i zniesienie potrzeby palenia.

Czy powoduje skutki uboczne?

RealQUIT posiada wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Biomagnesy są pokryte cienką warstwą 24-karatowego złota, dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznych i innych efektów ubocznych.

Jaki jest skład produktu?

Skład zestawu RealQUIT tworzą dwa niewielkie magnesiki różnej wielkości do zakładania na ucho.

RealQUIT – recenzje

Produkt cieszy się dużym uznaniem użytkowników. Użytkownicy podkreślają w komentarzach na forum i blogach, że po zakończeniu kuracji zupełnie nie odczuwają chęci ponownego sięgnięcia po papierosa. Lekarze zalecają RealQUIT w leczeniu najcięższych przypadków nikotynowego uzależnienia.

Gdzie kupić RealQUIT ? – cena

Odpowiednim miejscem do zakupu oryginalnego RealQUIT w optymalnej cenie jest wyłącznie strona producenta. Potwierdzają to doświadczenia klientów. Wystarczy w dogodnej chwili złożyć zamówienie online. Dystrybucja nie obejmuje aptek.

Czy RealQUIT działa?

RealQUIT wykorzystuje metodę aurikuloterapii, stosowaną od lat w medycynie chińskiej:

  • Skutecznie likwiduje chęć palenia
  • Łagodzi skutki choroby odstawiennej
  • Działa uspokajająco i wzmacniająco
Jak stosować magnesy?

Bioaktywne magnesy RealQUIT nosimy przez 3, maksymalnie 4 godziny dziennie. Mniejszy umieszczamy z przodu, a większy z tyłu ucha. Przez początkowe 7 dni kuracji można palić. Jeśli do tego czasu sami nie odstawimy papierosów – robimy to teraz i wydłużamy czas kuracji do 20- 25 dni.