Pulse of life – działanie bransoletki energetycznej

Pulse of life to bransoletka wzmacniająca energię i witalność ludzkiego organizmu. Stymuluje pole biomagnetyczne człowieka.

Gdzie można zakupić Pulse of life? – cena

Właściwym miejscem do zakupu Pulse of life jest oficjalna strona internetowa producenta. Składając zamówienie online zyskujemy pewność, że produkt działa zgodnie z obietnicami producenta i naszymi oczekiwaniami, a cena nie jest zbyt wygórowana. Produkt nie jest dostępny w aptekach.

Działanie Pulse of life

Bransoletka energizująca wspiera system odpornościowy człowieka, ale także:

  • Daje zastrzyk energii i ułatwia odchudzanie,
  • Podnosi libido i wzmaga aktywność seksualną
  • Usuwa toksyny i zatrzymuje procesy starzeniowe

Jakie jest dawkowanie produktu?

Doświadczenia użytkowników wskazują, że bransoletki działają optymalnie, jeśli są noszone przez całą dobę.

Skład Pulse of life

Bransoletka jest wykonana z silikonu, a elementy aktywne stanowią kryształy turmalinu i popiół wulkaniczny. Ich wzmacniające, oczyszczające i uzdrawiające działanie na organizm ludzki jest znane od starożytności.

Skutki uboczne stosowania

Pulse of life działa bezpiecznie, nie generując niekorzystnych efektów ubocznych. Potwierdzają to badania i testy przeprowadzone przed wprowadzeniem produktu na rynek.

Pulse of life – recenzje

Pulse of life zebrał pozytywne opinie zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Ci pierwsi podkreślają wzrost swojej wydolności na siłowniach, a kobiety łatwość z jaką straciły nadmiar kilogramów i osiągnęły szczuplejsze kształty. O rezultatach jakie udało im się osiągnąć przeczytamy w komentarzach na forum i blogach.