Psorifix – krem zwalczający łuszczycę

Psorifix jest kremem, który pomaga pozbyć się chorobowych zmian skóry spowodowanych łuszczycą. Lekarze potwierdzają jego skuteczność nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry.

Jaki jest skład produktu?

Aktywne składniki kremu to: ekstrakt z wierzby, olejek z drzewa herbacianego, glistnik jaskółcze ziele, olejek cyprysowy i ekstrakt z brzozy. Każdy z nich jest doskonale znany i wykorzystywany od wieków w medycynie ludowej do leczenia chorób skóry.

Gdzie kupić Psorifix ? – cena

Kremu nie znajdziemy w aptekach. Na najwyższą jakość produktu i dobrą cenę możemy liczyć składając zamówienie na oryginalnej stronie producenta.

Recenzje na temat Psorifix

Użytkownicy kremu bardzo pozytywnie oceniają rezultaty osiągane dzięki kremowi Psorifix. Swoimi doświadczeniami dzielą się w komentarzach na blogach i forach internetowych. Często uzupełniają je zdjęciami wyleczonej skóry.

Czy Psorifix działa?

Psorifix ułatwia mikrokrążenie krwi w chorej skórze, a także:

  • Przyspiesza pozbywanie się zrogowaciałego naskórka
  • Intensywnie regeneruje uszkodzoną skórę
  • Działa antyseptycznie i przeciwzapalnie
  • Dostarcza skórze składników odżywczych

Psorifix – stosowanie

Po dokładnym umyciu ciepłą wodą i osuszeniu chorej skóry należy nałożyć cieńką warstwę kremu i odczekać 15 minut, aż wchłonie się całkowicie. Aby osiągnąć optymalny efekt w najkrótszym czasie trzeba powtarzać te czynności systematycznie dwa razy dziennie.

Czy Psorifix powoduje skutki uboczne?

Naturalne składniki kremu mają jakość potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami, jego działanie nie może być przyczyną żadnych niepożądanych efektów ubocznych.