Provirilia – żel zwiększający erekcję

Provirilia jest preparatem w formie żelu, który pozwala mężczyznom rozwiązać problemy intymne związane ze zbyt małą sztywnością i wytrzymałością penisa. Działa w kilka minut po aplikacji – zwiększa napływ krwi do narządów intymnych i wzmacnia erekcję.

Provirilia – stosowanie

Już kilka kropelek żelu nałożone na prącie w zupełności wystarcza, aby osiągnąć imponujące rezultaty. Wskazany jest delikatny masaż w celu lepszego wchłonięcia preparatu, który może być stosowany także z prezerwatywą.

Skład preparatu

W składzie żelu występują precyzyjnie dobrane, wyłącznie naturalne komponenty: wyciąg z aloesu, Di-propylenowy glikol, mleczan mentylu, karbomer, metyloparaben, mentol, gliceryna, witamina C, l-arginina, kwas cytrynowy i hydroksyetyloceluloza.

Działanie Provirilii

Preparat nie tylko zwiększa podniecenie seksualne, znacznie wydłuża czas trwania stosunku, ale także:

  • Daje możliwość kontroli wytrysku
  • Zwiększa intensywność orgazmów
  • Podnosi jakość relacji intymnych

Gdzie można zakupić produkt? – cena

Producent wziął pod uwagę doświadczenia użytkowników i zdecydował o sprzedaży Provirilii jedynie poprzez zamówienia złożone na swojej stronie www.To gwarancja sprawdzonej jakości i dobrej ceny. Produktu nie ma w aptekach.

Recenzje na temat Provirilii

Użytkownicy bardzo pozytywnie oceniają preparat w komentarzach na forum i blogach. Dzięki Provirilii mężczyźni odzyskali pewność siebie w relacjach damsko-męskich i pełną satysfakcję ze zbliżeń seksualnych.

Skutki uboczne stosowania

Nowoczesny i dokładnie przetestowany skład formuły gwarantuje brak nieprzewidzianych efektów ubocznych. Może być bezpiecznie stosowany przez dorosłych i zdrowych mężczyzn.