Provestra – suplement diety na zwiększenie pożądania seksualnego u kobiet

Provestra jest preparatem, który wzmaga zainteresowanie doznaniami seksualnymi i zwiększa wrażliwość sfer erogennych. Buduje pewność siebie, relaksuje, pozwala czerpać radość ze zbliżeń.

Jaki jest skład produktu?

Provestra działa dzięki mieszance ziół, składników odżywczych i naturalnych afrodyzjaków: l-arginina, I3C, żeń-szeń, miłorząb dwuklapowy, liść Damiana i czerwona malina, korzeń imbiru, lukrecji i kozłka, witaminy A, E, C i B-kompleks, kwas foliowy, teobromina, biotyna, żelazo, cynk, cohosh i kudzu.

Provestra – recenzje

Provestra zdobyła zaufanie zarówno lekarzy jak i kobiet. Lekarze, na bazie swoich doświadczeń potwierdzają rezultaty działania tabletek i pozytywny wpływ tabletek na ogólny stan zdrowia kobiet i zmniejszenie wahań nastroju.
A komentarze na forach i blogach pełne są wyznań spełnionych kobiet, które dzięki działaniu Provestra odzyskały zainteresowanie seksualną sferą życia.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Wystarczy aplikowanie jednej tabletki w ciągu dnia.

Czy powoduje skutki uboczne?

Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa farmaceutycznego. Zawiera naturalne składniki, nie wywołuje efektów ubocznych, nie ma wpływu na ewentualną ciążę.

Czy Provestra działa?

Dzięki szybszemu przepływowi krwi w strefach erogennych zwiększa się intensywność skurczów mięśni, które odpowiadają za doznawanie rozkoszy seksualnej:

  • Pobudza ciało i zwiększa ochotę na zbliżenia
  • Zwiększa wrażliwość sfer erogennych
  • Poprawia wilgotność pochwy

Gdzie kupić Provestrę? – cena

Zgodnie z decyzją producenta Provestra jest dostępna tylko na jego stronie internetowej – złożone tutaj zamówienie to pewność otrzymania oryginalnego produktu w doskonałej cenie. Apteki nie są objęte dystrybucją preparatu.