ProstaPlast – plastry na intymne męskie dolegliwości

ProstaPlast jest zestawem plastrów, które łagodzą wszystkie dolegliwości układu moczowo – płciowego mężczyzn. Mogą być stosowane przy bólach w kroczu, problemach z prostatą lub erekcją .

Jak działa ProstaPlast – efekty stosowania

Doświadczenia mężczyzn wykazują skuteczne działanie preparatu w sferze narządów płciowych:

  • Usuwa problemy z gruczołem krokowym
  • Łagodzi bóle moszny i krocza
  • Zapewnia trwałą erekcję

Efekty uboczne

Korzystanie wyłącznie z naturalnych składników i zastosowanie systemu transdermalnego ochraniającego układ trawienny jest doskonałą gwarancją bezpiecznego działania plastrów.

Z czego składa się ProstaPlast

Aktywny skład plastrów współtworzą wyciągi z ziół leczniczych: kamfory, cynamonu, ligusticum chuan xiong, achyrantes bidentata, krokosza, corydalis ambigua i babki azjatyckiej.

Stosowanie produktu

Plaster naklejamy w dowolnym miejscu, zawsze w okolicy pępka, po wcześniejszym dokładnym umyciu i osuszeniu skóry. Plaster nosimy 72 godziny, można go zdjąć na czas kąpieli i powtórnie przykleić. Po 24-godzinnej przerwie przyklejamy nowy plaster w innym miejscu.

Kupno ProstaPlast – cena

Gdzie najbezpieczniej kupić ProstaPlast? Rezultatem złożenia zamówienia na oficjalnej stronie producenta jest otrzymanie w krótkim czasie oryginalnego produktu w atrakcyjnej cenie. Apteki nie są objęte dystrybucją.

Recenzje na temat plastrów

O korzystnym działaniu plastrów pozytywnie wypowiadają się ci, którzy wypróbowali je na sobie. W komentarzach na blogach i forum opisują jak pozbyli się bólu, wstydu, a jak wzrosła ich potencja i samoocena.