Profollica – skuteczność preparatu na wypadanie włosów

Profollica to innowacyjny preparat do walki z utratą włosów u mężczyn. Intensywne wypadanie włosów skutkuje przerzedzeniem, a w końcu całkowitym wyłysieniem. Formuła zatrzymuje ten proces, odżywia i chroni włosy.

Jaki jest skład produktu?

Profollica składa się z dwóch produktów – aktywatora żelowego z Trihogenem® oraz tabletek w skład których wchodzą : ekstrakty z ziól, aminokwasy, proteiny enzymy i składniki odżywcze.

Gdzie kupić Profollicę? – Cena

Doświadczenia klientów pokazują, że optymalnym miejscem do zakupu oryginalnego, czyli bezpiecznego produktu jest strona producenta. Tutaj też, dzięki zamówieniu online można uzyskać bardzo dobrą cenę – stosowną do osiąganych rezultatów. Preparatu nie znajdziemy w aptekach.

Czy powoduje skutki uboczne?

Dzięki zastosowaniu ekstraktów z ziół i innych naturalnych składników Profollica nie powoduje swoim działaniem żadnych efektów ubocznych.

Profollica – recenzje

W komentarzach na blogach i forach internetowych jest sporo przychylnych opinii na temat skuteczności preparatu. Swoją walkę z wypadającymi włosami użytkownicy uwieczniają na zdjęciach przed i po kuracji.

Czy Profollica działa?

Profollica obniża poziom DHT, aktywuje uśpione cebulki włosowe do fazy wzrostu i pozwala na:

  • Powstrzymanie wypadania włosów
  • Regenerację i wzmocnienie włosów
  • Zatrzymanie siwienia i przywrócenie pierwotnego koloru

Profollica – stosowanie

Wskazane jest stosowanie się do wszystkich zaleceń producenta, które dotyczą dawkowania i są ujęte w ulotce producenta. Podstawowy czas kuracji wynosi 30 dni, ale można go dowolnie wydłużyć.