Profolan – tabletki na problem z wypadającymi włosami

Profolan to tabletki, które pozwalają sprawnie uporać się z problemem, jakim są słabe i wypadające włosy. Wzmacnia meszki włosowe i poprawia ukrwienie głowy.

Czy Profolan naprawdę działa?

Doświadczenia i testy z udziałem biochemików i dermatologów potwierdziły, że Profolan:

  • Powstrzymuje działanie hormonu DHT
  • Przyspiesza wzrost włosów
  • Polepsza kondycję włosów

Nie ma znaczenia czy powodem złego stanu włosów jest stres, wiek czy obciążenie genetyczne.

Jaki jest skład preparatu?

O rezultatach działania Profolanu decyduje jego naturalny skład: pokrzywa zwyczajna, skrzyp polny, l-cysteina, miedź, cynk oraz witaminy A, C, E.

Jak dawkować?

Zalecane jest przyjmowanie Profolanu 2 razy dziennie po 1 tabletce. Optymalna pora to rano i wieczór w porze posiłku. Obficie popić wodą w celu lepszego wchłonięcia.

Czy suplement powoduje skutki uboczne?

Nie stwierdzono wystąpienia żadnych efektów ubocznych stosowania preparatu, co jest zrozumiałe jeśli weźmiemy pod uwagę jego naturalny skład.

Gdzie można kupić Profolan i jaka jest cena?

Przy zakupie Profolanu nie jest wymagana recepta, nie trzeba szukać tabletek w aptece. Wszystko co należy zrobić to złożyć zamówienie na stronie producenta. Otrzymamy sprawdzony produkt w dobrej cenie.

Profolan – recenzje

Profolan ma na swoim koncie wiele pozytywnych opinii. Również w komentarzach na forach oraz blogach zadowoleni użytkownicy często chwalą się efektami, dołączając zdjęcia zrobione przed i po kuracji.