Profade – zestaw kremów do usuwania tatuaży

Profade to rewolucyjny zestaw 3 kremów, które służą do likwidacji niechcianych tatuaży.

Recenzje na temat Profade

Profade cieszy się doskonałą opinią wśród tych, którzy usunęli tatuaże za jego pomocą. W komentarzach na blogach i forach internetowych z satysfakcją podkreślają, że kremy usuwają także kolorowe tatuaże i nie niszczą skóry. Potwierdzają to na podstawie własnych doświadczeń.

Stosowanie produktu

Oczekiwane rezultaty zapewnia dwukrotna aplikacja kremów w ciągu dnia. Kremy należy nakładać warstwami jeden na drugi, za każdym razem czekając aż wchłonie się całkowicie.

Efekty uboczne

Kremy eliminują kłopotliwe tatuaże powoli, sukcesywnie bez niepożądanych skutków ubocznych i bezboleśnie.

Z czego składa się Profade?

Kremy Profade zawierają w swoim składzie między innymi: ekstrakty z ziół o silnym działaniu, olejki, witaminy, hialuronian sodu, alkohol benzylowy i ekstrakt z miodu.
Dzięki naturalnemu składowi działanie kremów jest niezwykle delikatne, ale skuteczne. Kremy są hipoalergiczne, nie powodują uczuleń, mogą być stosowane także na skórę twarzy z ominięciem okolic oczu i ust.

Jak działa produkt? – efekty stosowania

Kremy Profade przywracają skórze stan sprzed wykonania tatuaży:

  • Tatuaże zostają całkowicie usunięte
  • Odbarwiają skórę jedynie w miejscu tatuaży
  • Nie pozostawiają blizn, nie niszczą skóry

Kupno Profade – cena

Strona internetowa producenta jest jedynym miejscem, gdzie można bezpiecznie kupić oryginalny produkt ze sprawdzonym składem i w atrakcyjnej cenie. Wystarczy zrobić zamówienie online. Profade nie jest dostępny w aptece.