Procurves Plus – większy i jędrniejszy biust bez ryzyka

Procurves plus jest suplementem diety dedykowany kobietom, które chcą uzyskać większe i kształtniejsze piersi, ale w bezpieczny sposób, bez konieczności oddawania się w ręce chirurgów.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Doświadczenia klientek, które stosowały już Procurves plus jasno pokazują, że tylko suplementacja zgodna z zaleceniami producenta może przynieść rezultaty zgodne z naszymi oczekiwaniami. Należy zażywać 2 tabletki dziennie.

Procurves plus – recenzje

Opinie klientek (i ich mężów) w komentarzach na forum i blogach to najlepszy dowód uznania dla twórców Procurves plus – produktu na miarę XXI wieku.
Także ginekolodzy doceniają jego nieinwazyjność i bezpieczeństwo działania.

Efekty uboczne stosowania

Tabletki to przede wszystkim fitoestrogeny i składniki odżywcze, które stymulują tkanki piersi do naturalnego wzrostu – nie powodują żadnych niepożądanych skutków.

Z czego składa się Procurves plus

W składzie tabletek znajdują się : fenkuł włoski, kozieradka lekarska, kudzu, pochrzyn ,serdecznik pospolity, magnez, miedź, witamina B6, czarny pieprz, wyciąg z owsa prawdziwego i palmy sabałowej(serenoa).

Kupno Procurves plus – cena

Gdzie można – nie rzucając się w oczy – kupić produkt?
Trzeba w tym celu wypełnić formularz zamówienia na stronie producenta. To jedyne miejsce, gdzie w dyskretny sposób można otrzymać oryginalny produkt w bardzo dobrej cenie. Suplement nie jest dostępny w aptece.

Jak działa produkt – efekty stosowania

Tabletki nie tylko zwiększają piersi, ale także:

  • Nadają piersiom ładny kształt i podnoszą je do góry
  • Wzmacniają mięśnie piersiowe
  • Odżywiają i ujędrniają skórę na piersiach