Princess Hair – maska na zdrowe i mocne włosy

Princess Hair jest preparatem dedykowanym osobom ze słabymi i nadmiernie wypadającymi włosami. Poprawia kondycję włosów, bez względu na przyczynę ich osłabienia. Likwiduje także zniszczenia spowodowane zabiegami farbowania, kręcenia czy prostowania włosów.

Gdzie można zakupić Princess Hair? – cena

Aby kupić oryginalny Princess Hair w korzystnej cenie wystarczy złożyć zamówienie na stronie producenta. Maska nie jest dostępna w aptekach ani drogeriach.

Skład Princess Hair

W skład preparatu wchodzą naturalne olejki: łopianowy, arganowy, kokosowy i cynamonowy, ekstrakty z rumianku i tataraku, oraz witaminy E i A.

Jakie jest dawkowanie?

Po dokładnym umyciu, na całej długości wilgotnych włosów nakładamy maseczkę. Wskazany jest delikatny masaż skóry głowy. Po upływie 5-7 minut maskę spłukujemy. Zabiegi należy wykonywać co 3 dni przez okres jednego miesiąca.

Skutki uboczne stosowania Princess Hair

Doświadczenia użytkowników wskazują, że Princess Hair działa bezpiecznie, bez niepożądanych efektów ubocznych dla urody włosów. To zasługa idealnego połączenia naturalnych olejków, wyciągów z ziół oraz witamin.

Recenzje na temat produktu

Rezultaty działania maski zostały pozytywnie ocenione przez lekarzy trychologów, a także przez samych użytkowników. O wyraźnej poprawie kondycji włosów klienci piszą w komentarzach na forum i blogach, często dołączając zdjęcia gęstych i lśniących włosów po kuracji.

Działanie Princess Hair

Princess Hair intensywnie regeneruje zniszczone zabiegami włosy, ale także:

  • Zapobiega wypadaniu włosów
  • Przyspiesza wzrost nowych włosów
  • Tworzy na włosach warstwę ochronną