Phiero Xtreme – męskie feromony

Phiero Xtreme to innowacyjny preparat złożony z męskich feromonów, dedykowany mężczyznom, którzy mają trudności w nawiązywaniu bliższych relacji z kobietami.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Doświadczenie uczy, że siłę męskiego oddziaływania na kobiety zapewnia minimalna dawka feromonów. Wystarczy niewielka aplikacja na skórę szyi, uszu i nadgarstków. Rezultaty są zadziwiające a działanie preparatu utrzymuje się przez 6 do 8 godzin.

Z czego składa się Phiero Xtreme?

W skład Phiero Xtreme wchodzą męskie feromony: androsteron 16-OL i A-Keto. Preparat nie zawiera żadnych syntetycznych dodatkow zapachowych.

Skutki uboczne stosowania

Feromony mogą być bezpiecznie stosowane przez dorosłych mężczyzn, nie generują niepożądanych działań. Jedyny”efekt uboczny” to reakcje podekscytowanych kobiet, które nie potrafią oprzeć się urokowi meżczyzny używającego Phiero Xtreme.

Kupno Phiero Xtreme – cena

Gdzie można kupić oryginalny produkt w dobrej cenie? Producent wziął pod uwagę sugestie klientów w komentarzach na forum i podjął decyzję o wyłącznej sprzedaży na swojej stronie internetowej. Wystarczy złożyć zamówienie online.

Phiero Xtreme – recenzje

Panowie stosujący preparat są mile zaskoczeni faktem, że po aplikacji kobiety zaczęły szukać ich towarzystwa i dążyły do fizycznego kontaktu, jakby wyczuwając ich seksualny potencjał. Swoje doświadczenia opisują na blogach i forach internetowych.

Efekty stosowania preparatu

Preparat działa na podświadomość kobiet i sprawia, że stają się chętniejsze do uprawiania seksu, a poza tym:

  • Zwiększa pożądanie seksualne
  • Relaksuje i wprawia kobiety w pogodny nastrój
  • Nasila poczucie seksualnej atrakcyjności