Phiero – perfumy z feromonami dla mężczyzn

Phiero to luksusowe perfumy dla mężczyzn zawierające w swoim składzie feromony. Zwiększają siłę męskiego przyciągania – mężczyźni stają się w oczach kobiet bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Wzbudzają większe zainteresowanie i silniej oddziaływują seksualnie.

Skutki uboczne stosowania Phiero

Nie stwierdzono żadnego przypadku niepożądanych efektów ubocznych ani reakcji alergicznych. Może być stosowany przez dorosłych mężczyzn bez jakichkolwiek przeciwwskazań.

Skład produktu

W skład Phiero wchodzą hormony: Androsteron, A-keto, Delta 16 0L i roślinne olejki eteryczne .Wyróżnia go świeży zapach lasu z wyraźnym akcentem różowego pieprzu, który bardzo silnie działa na podświadomość kobiet.

Recenzje na temat Phiero

Komentarze na blogach i forach internetowych zawierają mnóstwo przychylnych opinii na temat magii z jaką Phiero oddziaływuje na kobiety. Rezultaty przerastają oczekiwania nawet znających się na rzeczy pogromców kobiecych serc.

Działanie sprayu

Phiero sprawia że kobiety zaczynają dostrzegać siłę i seksualny potencjał mężczyzny, a ponadto:

  • Wzmaga u kobiet pożądanie i ochotę na seks
  • Poprawia samopoczucie i relaksuje kobiety
  • Podnosi jakość relacji intymnych

Phiero – stosowanie

Jak wskazują doświadczenia mężczyzn Phiero działa skutecznie już przy minimalnych ilościach, jakimi należy spryskać ciało w okolicach szyi, za uszami i na nadgarstkach.

Gdzie można zakupić Phiero – cena

Zamówienia można składać na oficjalnej stronie producenta, który gwarantuje ekskluzywny produkt w bardzo dobrej cenie. To równocześnie bardzo wygodna i dyskretna forma zakupów. Perfumy nie są dostępne w drogeriach ani aptekach.