Nilsmoke – magnesy pomagające rzucić palenie

Nilsmoke to zestaw magnesów pozwalających wygrać walkę z nałogiem nikotynowym. Magnesy wywierają bezpośredni wpływ na receptory w mózgu, które umożliwiają odbieranie przyjemnych doznań związanych z paleniem papierosów.

Skład Nilsmoke

W skład zestawu Nilsmoke wchodzą 2 pozłacane magnesy o zróżnicowanej wielkości. To niezwykłe połączenie innowacyjnej technologii ze stosowanymi od wieków w krajach azjatyckich technikami akupresury zapewnia zdumiewające rezultaty.

Jak stosować produkt?

Magnesy należy założyć na lewe ucho – większy z tyłu, a mniejszy z przodu ucha. Czas noszenia wynosi od 2 do maksymalnie 4 godzin dziennie. Doświadczenia użytkowników wskazują, że noszenie magnesów nie przeszkadza podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Gdzie można zakupić magnesy?

Zamówienia można składać w trybie online na oryginalnej stronie producenta.To jedyne miejsce, gdzie można kupić magnesy najlepszego gatunku w optymalnej cenie. Produktu nie kupimy w aptece.

Nilsmoke – recenzje

Skuteczność innowacyjnej technologii zastosowanej w Nilsmoke została doceniona przez użytkowników, którym udało się szybko i bez większych trudności wyjść z nałogu. Można o tym przeczytać w komentarzach na forum i blogach.

Działanie produktu

Nilsmoke działa osłabiając dyskomfort spowodowany chorobą odstawienną ale przede wszystkim:

  • Umożliwia nieodwracalne rzucenie palenia
  • Zapobiega irytacji i znużeniu
  • Nie pozwala przybierać na wadze
Skutki uboczne stosowania Nilsmoke

Nie stwierdzono dotychczas żadnych efektów ubocznych przy korzystaniu z Nilsmoke. Przeciwwskazania dotyczą jedynie kobiet w ciąży, osób używających rozruszników serca, pomp insulinowych i defibrylatorów.