Nikotinoff – pozbywamy się nałogu tytoniowego

Nikotinoff to preparat w formie kropli, który pozwala szybko i bezboleśnie rozprawić się z nałogiem palenia. W precyzyjny sposób uniemożliwia aktywowanie receptorów przyjemności, co ma miejsce podczas palenia papierosów.

Jaki jest skład produktu?

Skuteczne działanie suplementu jest możliwe dzięki wyciągom z ziół, saponinom, oraz witaminom i minerałom, które tworzą aktywny skład kropli.

Recenzje na temat Nikotinoff

Nikotinoff zdobył pozytywne opinie klientów. Panowie doceniają go za brak objawów tzw. choroby odstawiennej, a panie za to, że rezygnacja z papierosów nie jest równoznaczne z przybieraniem na wadze. O ich doświadczeniach można przeczytać w komentarzach na blogach i forum.

Gdzie kupić Nikotinoff? – cena

Wystarczy złożyć zamówienie na stronie producenta, a otrzymamy oryginalny produkt w dobrej cenie i co najważniejsze – taki, który gwarantuje skuteczne rezultaty . Apteki nie są objęte dystrybucją.

Czy Nikotinoff działa?

Nikotinoff sprawia, że palacz nie odczuwa gwałtownej potrzeby palenia

  • Eliminuje uzależnienie od papierosów
  • Detoksykuje i wzmacnia organizm
  • Poprawia wydolność płuc, zmniejsza kaszel
  • Zwiększa sprawność umysłową, poprawia nastrój

Nikotinoff – stosowanie

Suplementacja polega na przyjmowaniu 30-40 kropli wymieszanych ze szklanką ciepłej wody. Należy to robić 3 razy dziennie, po posiłku, przez okres jednego miesiąca.

Czy powoduje skutki uboczne?

Dzięki naturalnym i precyzyjnie dobranym składnikom nie istnieje zagrożenie pojawienia się niepożądanych efektów ubocznych podczas stosowania preparatu. Przeciwnie – krople usuwają z organizmu nagromadzone przez lata palenia toksyny i trucizny.