Nicorix – koniec z nałogiem nikotynowym!

Nicorix to tabletki, które sprawiają, że rzucenie palenia jest łatwiejsze i szybsze. Naturalny, przebadany skład sprawia, że produkt jest w 100% bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych.

Czy Nicorix działa?

Nicorix przynosi szybkie rezultaty: zwiększa tempo metabolizmu oraz przyspiesza wydalanie szkodliwych toksyn z organizmu. Nicorix ma udowodnione działanie – blokuje receptory nikotynowe i sprawia, że zwalczenie nałogu nikotynowego staje się mniej skomplikowane.

Nicorix – skład produktu

Skład produktu to formuła złożona z naturalnych komponentów, takich jak: zielona herbata, guarana oraz korzeń kudzu.

Gdzie kupić Nicorix?

Jedyne miejsce do zakupu oryginalnego suplementu w dobrej cenie jest strona producenta. Zamówienie można złożyć szybko i dyskretnie poprzez specjalny formularz na stronie internetowej. Tabletki Nicorix nie są dostępne w aptece ani drogeriach kosmetycznych.

Nicorix – recenzje

Doświadczenia klientów są w pełni pozytywne. Komentarze pozostawione przez użytkowników na forach i blogach wskazują, że suplement blokuje apetyt na papierosy, pomaga odzyskać zdrowy kolor skóry oraz dostarcza energii.

Dawkowanie produktu

Należy przyjmować 2 tabletki dziennie – jedną rano i jedną wieczorem. Jeśli nałóg palenia trwał dłużej niż 10 lat, zaleca się przyjmowanie 3 tabletek dziennie przez około 2 miesiące.