NiacinMax – większa wytrzymałość na treningach

NiacinMax jest suplementem diety, który ułatwia zwiększenie wydolności oragnizmu. Umożliwia bardziej wytężone treningi i szybszy wzrost masy mięśniowej.

Z czego składa się NiacinMax?

Skład preparatu stanowią rozpuszczalne paski, które zawierają 75 mg czystego kwasu niacynowego, czyli witaminy B3.

Dawkowanie produktu

Doświadczenia użytkowników potwierdzają, że wymierne rezultaty przynosi stosowanie jednego paska dziennie. Należy rano, przed śniadaniem umieścić pasek w ustach, pod językiem. Pasek ulega rozpuszczeniu w ciągu 4-6 minut.

Kupno NiacinMax – Cena

Jedynym miejscem, gdzie można kupić paski, które dają gwarancję skutecznego działania jest oficjalna strona producenta. Wystarczy złożyć zamówienie poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza. Produktu nie można kupić w aptece.

Efekty uboczne stosowania produktu

Naturalny skład i innowacyjna forma aplikacji pozwala na ominięcie przewodu pokarmowego i zapewnia szybkie wchłanianie przez układ krwionośny. Dzięki temu nie występują żadne skutki uboczne, które mogą zagrażać zdrowiu użytkowników.

NiacinMax – Recenzje

Produkt zbiera bardzo wysokie oceny w komentarzach na forach i blogach. To zasługa wysokiej skuteczności działania, która zaskakuje czasem nawet kulturystów i sportowców.

Jak działa NiacinMax?

Preparat dostarcza mięśniom tlen, składniki odżywcze i hormony. Umożliwia:

  • Maksymalne zwiększenie potencjału fizycznego
  • Niweluje wyczerpanie po treningu
  • Wzmaga działanie hormonu wzrostu