Nexus Pheromones – siła męskich feromonów

Nexus Pheromones jest preparatem złożonym z męskich feromonów, które w naturalny i bezpieczny sposób zwiększają ich erotyzm, męskość i siłę oddziaływania na płeć przeciwną.

Gdzie można zakupić Nexus Pheromones? – cena

Jedynym miejscem, gdzie można szybko i wygodnie kupić jest Nexus Pheromones oryginalna strona internetowa producenta. To pełna gwarancja rezultatów zgodnych z oczekiwaniami i niewygórowanej ceny. Dystrybucja nie obejmuje aptek.

Skład Nexus Pheromones

W skład formuły wchodzą: androstenon, alfa-androstenol, androsteron, epiandrosteron, beta-androstenol, androstedienone i androstanone.

Nexus Pheromones – stosowanie

Preparat działa podniecająco na kobiety już przy minimalnym dozowaniu. Wystarczy niewielka ilość – jedna do trzech dawek sprau – w okolicach szyi i klatki piersiowej. Doświadczenia użytkowników wskazują, że efekty utrzymują się od 8-10 godzin.

Recenzje na temat Nexus Pheromones

Wszyscy, którzy stosowali Nexus Pheromones jednogłośnie potwierdzają, że robi on piorunujące wrażenie na kobietach. Kobiety wyczuwają ich seksualny potencjał, szukają bliższego kontaktu, wykazują ochotę na sex. Można o tym przeczytać w komentarzach na blogach i forach internetowych.

Działanie Nexus Pheromones

Preparat wykazuje silne działanie na podświadomość kobiet i powoduje:

  • Większe przyciąganie erotyczne
  • Instynktowne zachowania seksualne kobiet
  • Komfort intymny u kobiet

Skutki uboczne stosowania Nexus Pheromones

Przeprowadzone testy kliniczne nie wykazały żadnego działania alergizującego, ani innych efektów ubocznych stosowania preparatu.