Neosize XL – preparat poprawiający erekcję i wielkość penisa

NEOSIZE XL to preparat dedykowany mężczyznom, którzy mają problem z zaburzeniami erekcji i nie potrafią zadowolić swojej seksualnej partnerki podczas zbliżenia. Leczy niedyspozycje seksualne w każdym wieku, intensyfikuje także intymne doznania podczas stosunku.

Efekty uboczne stosowania

Tabletki zwiększają rozmiar penisa bezpiecznie i bez efektów ubocznych, dzięki roślinnym komponentom dobranym w idealnych proporcjach. To wynik długotrwałych doświadczeń naukowców i lekarzy specjalistów.

Kupno NEOSIZE XL – cena

Dystrybucja towaru nie obejmuje aptek. Gdzie więc kupić suplement, którego działanie nas usatysfakcjonuje? Tym miejscem jest strona producenta, gdzie złożone zamówienia skutkuje otrzymaniem produktu, który daje często zaskakujące rezultaty, a cena jest w miarę przystępna.

Recenzje na temat produktu

Produkt jest doceniany przez lekarzy seksuologów, którzy uważają , że jego skuteczność jest porównywalna z chirurgicznym powiększaniem penisa.

Z kolei klienci wysoko oceniają w komentarzach na blogach i forach dyskusyjnych uzyskanie umiejętności powstrzymywania zbyt wczesnych wytrysków.

Jakie jest dawkowanie?

Suplement diety należy dawkować w ilości 2 tabletek dziennie, po posiłku.

Z czego składa się NEOSIZE XL ?

Aktywny skład preparatu tworzą: Albizzia lebbeck, Asteracantha longifolia, Pueraria tuberosa, Withania somnifera, Tribulus Terrestris, Chlorophytum arundinaceum, Argyreia speciosa i Tinospora cordifolia.

Jak działa NEOSIZE XL – efekty stosowania

Tabletki nie tylko podnoszą libido i poprawiają wydolność seksualną, ale także:

  • Wydajnie zwiększają rozmiary penisa
  • Podnoszą jakość orgazmów
  • Doskonalą jakość stosunków seksualnych