MagnuFuel – wydłużamy żywotność silnika

MagnuFuel to urządzenie dedykowane wszystkim kierowcom, którzy chcą zmniejszyć zużycie paliwa w swoich pojazdach. Takie rezultaty można osiągnąć bez względu na rodzaj pojazdu, nie trzeba też wielkiego doświadczenia, aby samemu zamontować urządzenie.

MagnuFuel – stosowanie

Magnetyzer paliwa działa efektywnie, jeśli jest zamontowany na przewodzie paliwowym. Przewód musi przebiegać między dwoma częściami urządzenia, a stabilność zapewnia mu plastikowa opaska.

Działanie MagnuFuel

Podstawowa rola urządzenia to:

  • Obniżenie zużycia paliwa
  • Zmniejszenie ilości emitowanych spalin
  • Podniesienie efektywności pracy silnika

Skutki uboczne stosowania

Urządzenie dzięki nowoczesnej konstrukcji nie wpływa ujemnie na sprawne działanie pojazdu, nie powoduje też żadnych efektów ubocznych.

Recenzje na temat MagnuFuel

Zmniejszone zużycie paliwa przynosi zauważalne korzyści finansowe, co potwierdzają w komentarzach na blogach i forum zadowoleni klienci stosujący urządzenie.
Doceniają też cichszą pracę silnika i dłuższą sprawność pierścieni tłokowych.

Gdzie można zakupić produkt?

Zamówienia zrobione na stronie producenta to najlepszy sposób, który zapewni nam zakup oryginalnego urządzenia w dobrej cenie bez narażania się na kupno bezwartościowych podróbek.

Skład MagnuFuel

Kluczowym elementem MagnuFuel jest magnes neodymowy (NdFeB), który dzięki wykorzystaniu zjawiska rezonansu magnetycznego pozwala na całkowite spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej w silniku pojazdu. Magnetyzer składa się z dwóch części, między którymi biegnie przewód paliwowy. W zestawie jest też opaska zapewniająca stabilność urządzenia.