Lash Volution – odżywka do zagęszczania rzęs

Lash Volution to odżywka, która pomaga wydłużyć i zagęścić rzęsy w naturalny sposób. Produkt stanowi bezpieczną alternatywę dla długich i drogich zabiegów. Z Lash Volution można wydłużyć rzęsy samodzielnie, w zaciszu własnego domu.

Dawkowanie Lash Volution

Aplikacja trwa 10 sekund i polega na nałożeniu odżywki na skórę przy górnej warstwie rzęs. Robimy to z pomocą specjalnego pędzelka.

Lash Volution – jak działa

Serum odżywia rzęsy i pobudza je do wzrostu. Dzięki temu możemy zaobserwować zwiększenie i wydłużenie rzęs.

Lash Volution – skład odżywki

Skład odżywki to naturalne ekstrakty otrzymane z rumianku, zielonej herbaty oraz pokrzywy. Nie powodują efektów ubocznych i nie wysuszają skóry przy oku.

Gdzie kupić Lash Volution?

Produkt można zakupić na stronie producenta. Zamówienie składamy poprzez uzupełnienie krótkiego formularza. Produkt ze strony producenta objęty jest promocją, dlatego można liczyć na specjalną cenę. Lash Volution jest również dostępny bez recepty w każdej renomowanej aptece.

Opinie o Lash Volution

Doświadczenia naukowców wykazały, że produkt pobudza wzrost rzęs a równocześnie odżywia skórę w okolicy oka. Włoski są wzmocnione i zrewitalizowane. Skuteczne działanie produktu potwierdzają również użytkowniczki (i użytkownicy), którzy chętnie wydają pozytywne opinie na forach i blogach. Recenzje i komentarze nie byłyby tak pochlebne, gdyby produkt nie działał tak efektywnie i nie przynosił tak zadowalających rezultatów.