Koutea – odchudzające herbaty z naturalnym składem

Kou Tea jest zestawieniem czterech mocno działających herbat, które pomagają zlikwidować nadwagę. Naturalny skład pozwala na zrzucenie kilogramów w zdrowy i szybki sposób, bez skutków ubocznych.

Jak dawkować?

Najlepsze rezultaty daje wypijanie dwóch filiżanek herbaty w ciągu dnia. Saszetkę należy zalać gorącą wodą i parzyć około 1 minuty. Wskazane jest dodanie niewielkiej ilości miodu, w celu wzmocnienia działania.

Kupno Kou Tea – Cena

Gdzie kupić Kou Tea? Prostym i wygodnym sposobem jest zamówienie zrobione na stronie producenta. To gwarancja towaru najwyższej jakości i dobrej ceny. W aptece produktu nie dostaniemy, podobnie jak w sklepie z suplementami.

Z czego składa się Kou Tea?

Skład preparatu to kombinacja 4 gatunków herbat: zielonej, ulung, białej i Pu-erh. Zawiera ogromne ilości alkaloidów, , kwas foliowy, minerały (Mg, Ca, Cu, K, P, Mn) i witaminy (A, B1, C, E, K i P).

Efekty uboczne

Najlepsze gatunkowo i specjalnie selekcjonowane herbaty wchodzące w skład Kou Tea wykazują także działanie prozdrowotne, co potwierdzają badania naukowe i doświadczenia klientów. Nie ma przeciwwskazań do ich stosowania.

Recenzje

Nieczęsto się zdarza taka zgodność w pozytywnych opiniach lekarzy i klientów. Wystarczy przeczytać komentarze użytkowników na blogach i forach dyskusyjnych w internecie.

Jak działa Kou Tea?

Kou Tea umożliwia:

  • Przyspieszenie metabolizmu
  • Stymuluje chudnięcie
  • Oczyszcza i odmładza organizm