Kollagen Intensiv – skuteczność kremu przeciwzmarszczkowego

Kollagen Intensiv to krem nowej generacji, który intensyfikuje wytwarzanie naturalnego kolagenu w skórze. Dzięki temu następuje zatrzymanie i odwrócenie procesu starzenia się skóry.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Krem należy nakładać na skórę twarzy – po dokładnym oczyszczeniu – rano i wieczorem. To w zupełności wystarczy, aby osiągnąć rezultaty, które robią wrażenie.

Jak działa Kollagen Intensiv – efekty stosowania

Podstawowe działanie preparatu to sukcesywne zmniejszenie zmarszczek, a także:

  • Nawilżenie i rozjaśnienie skóry
  • Poprawienie sprężystości i kolorytu skóry
  • Usunięcie plam oraz uszkodzeń skóry

Kollagen Intensiv – recenzje

Opinie lekarzy dermatologów i użytkowniczek kremu są wyjątkowo pozytywne. Opierają się one na badaniach klinicznych oraz na doświadczeniach kobiet, które stosowały krem. Klientki twierdzą że krem jest doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej.

Z czego składa się krem?

W składzie kremu znajdziemy: witaminy, peptydy, antyutleniacze, kwasy tłuszczowe, enzymy, olejki eteryczne i śladowe ilości minerałów.

Jaka jest cena produktu?

Dystrybucja kremu nie obejmuje aptek. Gdzie więc kupić krem? Zamówienia należy składać na stronie producenta, ponieważ tylko strona daje gwarancję atrakcyjnej ceny i produktu najlepszego gatunku.

Kollagen Intensiv – efekty uboczne

Komentarze na forum i blogach wykazują całkowity brak reakcji alergicznych na stosowanie kremu. To zasługa naturalnego składu Kollagen Intensiv. Produkt może być stosowany nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry.