Kimera – Spalacz tłuszczu i Wsparcie podczas treningów

Kimera to produkt, który pomaga wyrzeźbić mięśnie i zlikwidować tkankę tłuszczową. Jest doskonałym uzupełnieniem dla treningów na siłowni, ponieważ zwiększa ich intensywność i poprawia kondycję fizyczną.

Kimera – działanie

Zgodnie z opiniami użytkowników oraz specjalistów Kimera naprawde działa. Klienci zauważyli szybszy metabolizm, więcej energii, lepszą kondycję a także większą wytrzymałość podczas wykonywania kolejnych serii powtórzeń.

Rezultaty stosowania produktu

– szybsze spalanie tkanki tłuszczowej – szybsza przemiana materii
– zwiększona intensywność podczas wykonywania ćwiczeń
– przyspieszenie zamiany tkanki tłuszczowej w mięśnie

Czy Kimera powoduje skutki uboczne?

Kimera wpływa naturalnie na metabolizm, składa się z bezpiecznych skłaników, dlatego nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Skład Kimery

W skład produktu wchodzą formuła Thermoagen (ekstrakt z guarany, witaminy z gr. B) ekstrakt z imbiru, tyrozyna) oraz formuła Proprietary Kimera Complex (ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, kofeina, ekstrakt z zielnej herbaty).

Kimera – dawkowanie

Należy przyjmować 1-3 tabletki dziennie. Konkretna ilość jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji użytkownika. Pierwszą tabletkę należy połknąć w porze śniadania (przed) a jeśli zdecydujemy się na przyjęcie kolejnych, to doświadczenie pokazuje, że najlepiej to zrobić w odstępie 4-5 godzin.

Kimera – opinie i recenzje

Produkt posiada wiele pozytywnych recenzji. Na blogach i forach użytkownicy polecają suplement i chwalą go za szybkość działania oraz bezpieczeństwo. Komentarze potwierdzają również, że pierwsze efekty stosowania produktu można zauważyć już po kilkunastu dniach. Wiele osób decyduje się jednak na zamówienie większego pakietu, w celu uzyskania maksymalnie zadowalających efektów.

Kimera – gdzie kupić?

Suplement można kupić na stronie internetowej producenta. Tylko w tym miejscu można liczyć na oryginalny produkt w najlepszej cenie. Kimera nie jest dostępna w aptece.