Jelly Bear Hair – witaminowy suplement na poprawę kondycji włosów

Jelly Bear Hair jest suplementem diety, który znacząco poprawia kondycję zniszczonych i wypadających włosów. Jest produkowany w formie żelkowych miśków o intensywnym pomarańczowym smaku.

Czy Jelly Bear Hair działa?

Główną rolą suplementu jest kompleksowa pielęgnacja włosów:

  • Zapewnia włosom potrzebne witaminy i minerały
  • Chroni przed wypadaniem i przyspiesza wzrost włosów
  • Zabezpiecza przed szkodliwym działaniem środowiska

Czy powoduje skutki uboczne?

Nie istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się efektów ubocznych działania preparatu. Gwarantują to w pełni naturalne składniki: witaminy i mikroelementy.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Żelki stosujemy 2 razy dziennie, w dowolnej dla nas porze. Pamiętamy tylko, aby dokładnie rozgryźć żelki przed połknięciem i nie przekraczać zalecanej przez producenta dawki.

Jaki jest skład produktu?

W składzie żelek znajdujemy biotynę, tiaminę, niacynę, witaminę A, E, B6, B12, kwas foliowy i panteonowy, miedź, cynk, mangan i selen.

Gdzie kupić Jelly Bear Hair? – cena

Jeśli zależy nam na skutecznym działaniu suplementu i posiadaniu zdrowych, mocnych włosów, zamówienia bezpiecznie jest składać wyłącznie na stronie producenta. Tylko to gwarantuje dobrą cenę produktu i pewne rezulaty. Dystrybucja nie obejmuje aptek.

Jelly Bear Hair – recenzje

Na blogach i w komentarzach na forum można przeczytać sporo pozytywnych opinii na temat Jelly Bear Hair. Użytkownicy dzielą się swymi doświadczeniami w stosowaniu pomarańczowych żelek, i chwalą się efektami jakie udało się im uzyskać. Żelki polecają także trycholodzy i styliści fryzur, zdumieni doskonałym wyglądem włosów, nawet bez stylizacji.