Inno Gialuron – odmłodzenie skóry na poziomie molekularnym

Inno Gialuron to preparat, który likwiduje zmarszczki i nadaje skórze młodzieńczego blasku. Serum przywraca połączenie międzykomórkowe w skórze, a także nawilża, regeneruje i odżywia skórę

Jak działa Inno Gialuron? – dawkowanie

Zaleca się aplikowanie Inno Gialuron na oczyszczoną skórę twarzy (bez makijażu). Preparat należy wklepać delikatnie w skórę twarzy, aż do wchłonięcia serum. Efekty działania produktu widać już po kilku pierwszych dnia użytkowania, ale żeby uzyskać w pełni zadowalający rezultat, należy stosować Inno Gialuron przez co najmniej 30 dni.

Inno Gialuron – rezultaty stosowania

  • Aktywne nawilżenie skóry
  • Poprawa kondycji cery
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Większa elastyczność skóry

Skutki uboczne stosowania produktu

Zgodnie z opiniami klientek, zastosowanie serum Inno Gialuron nie powoduje żadnych niepożądanych efektów ubocznych.

Skład Inno Gialuron

Skład Inno Gialuron to unikalna kompozycja składająca się z substancji takich jak: kwas hialuronowy, kwas foliowy, ekstrakt z alg fukushima,ekstrakt z alg laminaria, ekstrakt z herbaty.

Gdzie kupić Inno Gialuron?

Zamówienie na Inno Gialuron można złożyć na stronie produktu. Kupując serum za pomocą tego źródła zyskujemy wysoką jakość, sprawdzony skład, atrakcyjną cenę oraz szansę na liczne promocje przewidziane przez producenta. Inno Gialuron nie jest dostępny w aptece.

Recenzje na temat działania Inno Gialuron

Doświadczenia przeprowadzone pod okiem naukowców wykazały, że Inno Gialuron działa tak samo dobrze na osoby młodsze, jak i starsze. Komentarze użytkowników na forum potwierdzają:
skóra po użyciu Inno Gialuron odzyskuje elastyczność, a zmarszczki spłycają się.