Illuminatural 6i – serum do rozjaśniania skóry

Illuminatural 6i jest innowacyjnym produktem stworzonym w celu rozjaśniania przebarwień skóry, takich jak piegi, plamy wątrobowe, plamy starcze i blizny o różnym pochodzeniu.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Należy smarować dwa razy dziennie – najlepiej rano i wieczorem – miejsca na skórze zmienione chorobowo. Można delikatnie wmasować serum w skórę i poczekać aż się wchłonie.

Jak działa Illuminatural 6i?

Illumintural 6i stymuluje produkcję melaniny w skórze, co pozwala:

  • Zlikwidować przebarwienia
  • Nawilżyć i odmłodzić komórki skóry
  • Chronić skórę przed promieniami UV

Z czego składa się preparat?

Skład serum tworzą: niacyna(5%), mleczan sodu (8%), fosforan askorbylu magnezowego (prowitamina C -5%), amid kwasu nikotynowego (5%), whitonyl (4%) i alpha-arbutin (1%), oraz ekstrakty roślinne i minerały

Illuminatural 6i – recenzje

Wyjątkową skuteczność preparatu najlepiej potwierdzają doświadczenia użytkowników opisane w komentarzach na blogach i forach internetowych.
Również lekarze w swoich opiniach podkreślają, że serum doskonale zastępuje laserowe zabiegi chirurgiczne.

Efekty uboczne

Serum nie zawiera w swoim składzie sterydów, wybielaczy i innych toksycznych substancji. Jego działanie jest dokładnie sprawdzone i gwarantuje bezpieczne rezultaty.

Kupno Illuminatural 6i – cena

Jedynym miejscem gdzie można kupić oryginalny – a to oznacza bezpieczny i skuteczny produkt, jest oficjalna strona producenta. Cena, dzięki częstym akcjom promocyjnym jest całkiem dobra. Nie trzeba szukać serum w aptece, wystarczy złożyć zamówienie na stronie.