Idol White – jak skutecznie wybielić zęby?

Idol White jest preparatem, który pozwala skutecznie i w bezpieczny sposób pozbyć się brzydkiego odcienia zębów, plam i przebarwień spowodowanych różnymi czynnikami.

Gdzie można zakupić Idol White? – cena

Decyzję o tym, gdzie można kupić preparat podjął za klientów producent, decydując się na sprzedaż produktu nie w aptece, tylko na swojej stronie internetowej. Cena jest dobra, produkt sprawdzony – wystarczy złożyć zamówienie online w dogodnym dla siebie czasie.

Działanie Idol White

Żel działa nie powodując bólu nawet przy wrażliwych zębach:

  • Umiejętnie wybiela przebarwiania
  • Likwiduje osady nazębne
  • Chroni szkliwo

Jakie jest dawkowanie produktu?

Niewielką ilość żelu rozprowadzamy za pomocą aplikatora na umytych zębach 2 razy w ciągu dnia. Po upływie 1,5 minuty dokładnie płuczemy usta. Kuracja trwa średnio 1-2 miesiące.

Skład preparatu

Aktywne składniki od których zależą rezultaty stosowania żelu to: nadtlenek wodoru, wodorotlenek sodu, carbomer, kwas wersetowy, gliceryna, sacharynian sodu i olejek miętowy.

Idol White – recenzje

Komentarze klientów na blogach i forach jasno dowodzą, że Idol White jest doskonałą alternatywą dla kosztownych zabiegów wybielania zębów w gabinetach stomatologicznych. Potwierdzają to bazując na własnych doświadczeniach, często udostępniają zdjęcia wykonane przed i po kuracji z pomocą Idol White.

Skutki uboczne stosowania produktu

Unikalny skład preparatu sprawia, że działa on nie stwarzając zagrożenia dla zdrowia uzębienia, nie niszczy szkliwa, nie powoduje uczuleń ani innych niepożądanych efektów ubocznych.