iBright – preparat wybielający zęby

iBright to zestaw do wybielania zębów, który likwiduje przebarwienia na zębach i pozwala cieszyć się pięknym uśmiechem. Działanie produktu opiera się na technologii fotowybielania – pozwala ona zyskać nawet kilka odcieni jaśniejszy odcień zębów już po 7 dniach stosowania.

Jak działa iBright?

Kuracja z iBright polega na wykonywaniu w wyznaczonych dniach następujących kroków: czyszczenie zębów żelem specjalnym żelem, nałożenie żelu do wybielania na specjalną nakładkę, umieszczenie nakładki w jamie ustnej, włączenie lampy na 10, 20 lub 30 minut (w zależności od wybranego cyklu wybielania).

Jakie są efekty stosowania iBright?

Stosowanie produktu według ścisłych zaleceń producenta przynosi widoczne rezultaty, takie jak:

– jaśniejszy odcień zębów
– redukcja przebarwień na zębach
– zdrowszy uśmiech

Jaki jest skład iBright?

W skład zestawu wchodzą następujące elementy: żel do wybielania, silikonowa nakładka na zęby, lampa LED (5-watowa), wzornik odcieni, spray do przygotowania, 5 chusteczek wybielających (z zawartością fluoru).

Czy są jakieś skutki uboczne iBright?

Preparat posiada sprawdzoną recepturę i jest bezpieczny dla jamy ustnej. iBright ma naturalne pH i nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Jakie są opinie na temat iBright?

Ibright cieszy się pozytywnymi recenzjami wśród użytkowników. Komentarze wykazują, ze produkt działa już po 5-7 dniach (w zależności od wybranego cyklu) i wybiela zarówno pojedyncze zęby, jak i całe łuki zębowe. Klienci opisujący swoje doświadczenia na forach i blogach potwierdzają, że po tygodniu stosowania zestawu iBright zniknęły przebarwienia na zębach, a kolor zębów poprawił się nawet o kilka odcieni.

Gdzie można kupić iBright?

Oryginalny iBrigt w atrakcyjnej cenie można znaleźć wyłącznie na stronie producenta. Preparat nie jest dostępny w aptece, ani żadnym innym punkcie stacjonarnym. Zamówienie można złożyć poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronie iBright.