Hyper GH 14x – preparat na wzrost masy mięśniowej

Hyper GH 14x to preparat, który umożliwia bezpieczne i szybkie osiągnięcie wydatnej muskulatury ciała. Produkt pozwala na dłuższe i intensywniejsze treningi, co daje szybszy przyrost masy mięśniowej.

Skutki uboczne stosowania Hyper GH 14x

Najlepszą gwarancję braku efektów ubocznych jest naturalny skład preparatu, który został opracowany pod czujnym okiem dietetyków i trenerów sportowych. Doświadczeni lekarze nie widzą żadnych przeciwwskazań do stosowania suplementu przez osoby dorosłe.

Skład preparatu

Skład preparatu to: l-arginina, l-glutamina, l-glicyna, l-lizyna, l-tyrozyna, l-walina, l-ornityna, buzdyganek ziemny, traganek, aksamit z poroża jeleni, kwas gamma aminomasłowy, siara, chrom organiczny.

Recenzje na temat Hyper GH 14x

Hyper GH 14x zebrał wiele pozytywnych ocen w komentarzach na forach i blogach. Użytkownicy doceniają niezawodność suplementu, a na dowód zamieszczają zdjęcia sprzed i po kuracji.

Działanie produktu

Większy poziom hormonu wzrostu HGH to:

  • Szybsza zamiana tłuszczu w suchą masę mięśniową
  • Błyskawiczna regeneracja mięśni
  • Poprawa wydolności seksualnej

Hyper GH 14x – stosowanie

Maksymalne rezultaty daje suplementacja 2 kapsułek 2 razy dziennie. Najskuteczniej działa dawka podana rano przed rozpoczęciem treningu i wieczorem prze snem.

Gdzie można zakupić Hyper GH 14x – Cena

Zamówienia można składać na oryginalnej stronie producenta. Tutaj można też liczyć na bardzo korzystną cenę. Hyper GH 14x nie jest dostępny w aptekach ani sklepach z suplementami.