Hemapro – zestaw produktów do walki z hemoroidami

Hemapro to niezawodny zestaw do walki z uciążliwymi i trudnymi do leczenia hemoroidami. Zestaw złożony z tabletek i maści – minimalizuje ból, usuwa obrzęki i skutecznie zapobiega powstawaniu żylaków.

Czy Hemapro działa?

Formuła nie tylko regeneruje i przyspiesza gojenie się skóry, ale także:

  • Działa przeciwzapalnie
  • Zwiększa wytrzymałość ścian jelit
  • Niweluje dyskomfort i świąd

Jakie jest dawkowanie produktów?

Doświadczenie użytkowników podpowiada, że niezawodność rezultatów zapewnia równoległe stosowanie tabletek i maści. Wystarczy 1 tabletka aplikowana codziennie i kilkukrotne nakładanie maści na oczyszczone miejsca zmienione chorobowo.

Gdzie kupić Hemapro – cena

Ponieważ do zakupu Hemapro nie jest wymagana recepta, nie trzeba go szukać w aptekach. Wystarczy zamówniene złożone na stronie producenta, aby otrzymać produkt o sprawdzonym działaniu i w dobrej cenie.

Recenzje na temat zestawu

Hemapro zasłużył sobie na miano najlepszego produktu w swojej kategorii. Takiego zdania są zarówno lekarze proktolodzy jak i sami użytkownicy preparatu. Przychylne opinie można przeczytać w komentarzach na blogach i forach internetowych.

Czy Hemapro powoduje skutki uboczne?

Ponieważ w składzie maści i tabletek występują wyłącznie naturalne, dokładnie wyselekcjonowane składniki – nie istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się niepożądanych efektów ubocznych.

Jaki jest skład produktu?

Skład suplementu to: babka płesznik, szakłak amerykański, orzech włoski, guma guar, trawa pszeniczna, lactobacillus acidophilus, pektyny, otręby pszenne i ryżowe, gorzknik kanadyjski, aloes, korzeń prawoślazu lekarskiego, wiąz śliski, słód jęczmienny i l-arginina.

Natomiast w maści odnajdujemy : legactif, pantenol, alantoinę, oczar wirginijski, aloes, olej z pestek winogron, słonecznik, rozmaryn, lawendę, menthol, arnikę górską, złocień i rumianek.